A hazai kertészeti ágazat kapcsán időről időre felmerül, hogy a siker érdekében a termelők között szoros együttműködésre volna szükség, ezen a téren azonban valamiért nem igazán sikerül előre lépni. Hogy miért marad ritka kivétel az ilyen típusú összefogás Magyarországon, arról beszélgetünk az Alapvetés podcast eheti epizódjában, ahol vendégünk Nagypéter Sándor, a Délalföldi Kertészek Szövetkezetének elnök-ügyvezetője.

Agrárkonteók és a valóság: Tényleg a jégkármérséklő szárítja ki az Alföldet?
1:02:30

Nem ámíthatjuk magunkat: el kell felejteni a hagyományos növénytermesztést
41:07

A termékpályák fejlesztésén múlik a magyar agrárium jövője, ez lehet a kitörési pont
35:00