Alles over de zelfscankassa, blikjes, skinny jeans, en de vijf c's van het maken van een woordenboek. Of zo. Wat een ondoordacht zootje maatregelen lekt er al uit voor Prinsjesdag. De licht overlappende venndiagrammen van onze muzieksmaken houden ons bij elkaar, maar verder hopen we maar dat we iets minder irritant zijn dan vroeger. Veel plezier met de aflevering!
Shownotes

Heated Rivalry en Hurdegaryp
56:00

Geluksgetallen
1:13:45

Sneeuwpret en blijmoedige capriolen - Cross-over met Damn Honey
1:08:11