De Eeuw van de AmateurDe Eeuw van de Amateur

Asterisk en Oblikjes

View descriptionShare

Alles over de zelfscankassa, blikjes, skinny jeans, en de vijf c's van het maken van een woordenboek. Of zo. Wat een ondoordacht zootje maatregelen lekt er al uit voor Prinsjesdag. De licht overlappende venndiagrammen van onze muzieksmaken houden ons bij elkaar, maar verder hopen we maar dat we iets minder irritant zijn dan vroeger. Veel plezier met de aflevering!

Shownotes

  • Facebook
  • X (Twitter)
  • WhatsApp
  • Email
  • Download

In 1 playlist(s)

De Eeuw van de Amateur

De Eeuw van de Amateur is een podcast over het leven en alles wat daar bij komt kijken. Gemaakt door
Social links
Follow podcast
Recent clips
Browse 452 clip(s)