Dostala mandát na štyri roky len nedávno. Z pozície šéfky Za ľudí sa odísť rozhodne nechystá, hoci strana nedosahuje výsledky, ktoré by jej zabezpečili účasť v parlamente. A možno ani volebný príspevok. Na otázku či ľutuje pexeso s preškrtnutými tvárami aktérov káuz odpovedá: "Vôbec nie, naopak. Nedávno som sa k nemu dokonca vrátila," a to v odpovedi pisateľovi.
VERONIKA REMIŠOVÁ v relácii ARÉNA s Janou Krescanko Dibákovou hovorí aj o spore Michala Šimečku a Igora Matoviča, po boku ktorého stojí v poslaneckom klube. Kvôli situácii na Ministerstve investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie, ktorému kedysi šéfovala, sa obrátila na generálnu prokuratúru a Najvyšší kontrolný úrad. Kvôli ministrovi Migaľovi už stihla písať aj biskupom.
V ARÉNE s Veronikou REMIŠOVOU zaznelo:

Marec a Hodás v Aréne: Sociálne siete tlačia aj nežiadaný politický obsah. Pomáhajú kriku a hrubosti
46:26

Marcinková v Aréne: Som nahnevaná. Poslanci budú tri mesiace oddychovať a naše návrhy stoja rok
36:19

Štefančík v Aréne: Mikromanažment vo vláde. Premiér sa obklopil babrákmi, šarlatánmi a pytliakmi
36:16