Dokážeme žiť bez sociálnych sietí? Dostanú Facebook či Telegram aj neznáme a bizarné tváre do parlamentu? Ako je možné, že politici bez mediálnych zmienok majú vysoké preferencie? Sú schopní diskusie bez kriku a zaujímajú niekoho riešenia povedané pokojne a vecne alebo len štipľavé odkazy?
V ARÉNE s Janou Krescanko Dibákovou odpovedá na otázky o budúcnosti sociálnych sietí dvojica spolupracovníkov SME - MARTIN HODÁS z Dezinfomajáka a SAMO MAREC, autor knihy Sociálne siete musia byť zničené.
V ARÉNE s Martinom Hodásom a Samom Marcom zaznelo:
či vedia sociálne siete vyhrať politikom voľby
prečo sa vám objavujú politici, ktorých nesledujete
o čo ide v príspevkoch, kde sa politici na seba nepodobajú
či politici potrebujú tradičné médiá
aký zmysel majú politické diskusie
pre koho sú atraktívni agresori ako Andrew Tate
čo sleduje mladé publikum
ako "zachrániť" situáciu

Remišová v Aréne: Matovič a Šimečka si nie sú nič dlžní
43:18

Marcinková v Aréne: Som nahnevaná. Poslanci budú tri mesiace oddychovať a naše návrhy stoja rok
36:19

Štefančík v Aréne: Mikromanažment vo vláde. Premiér sa obklopil babrákmi, šarlatánmi a pytliakmi
36:16