Důvěra klubů byla zrazena brutálním způsobem několika „vymaštěnci“, řekl v pořadu 360° na CNN Prima NEWS europoslanec ODS Alexandr Vondra o vpádu slávistických fanoušků na derby v Edenu. Rovněž vyzval k zavedení přísnějších opatření na stadionech, přičemž se vrátil k závěrům disciplinární komise. „Od disciplinárky zaznělo, že se vlastně nic horšího stát nemohlo. Mohlo,“ varoval s odkazem na tragické incidenty ze zahraničí.

To mě děsí, reagoval Havel na slova Okamury. Šéf SPD odhalil vládní plán financování obrany
21:03

Vondráček připustil přísnější dozor nad Českou televizí. Teď jste se odkopal, čílila se Vaňková
1:00:09

Nacher: Za zrušení koncesionářských poplatků může opozice. Neměla je zvyšovat
20:49